Folk Me Tonight (25 marca 2014) zaprasza AWF

Podajemy za organizatorami: 

Polka cięta, oberek i tramblanka tańczone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grającej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasją jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcą ją dzielić z innymi.

Zapraszamy przede wszystkim byłych i aktualnych członków zespołów ludowych, bo to właśnie WY swoim entuzjazmem i spontanicznością stworzycie atmosferę tego wydarzenia.

UWAGA! Osoby nie mające dotychczas styczności z tańcem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty tańca, które w krótkim czasie pozwolą Wam wczuć się w klimat.

After party w etno-folkowym klimacie rozkręci DJ EMPE.
Zanim nastanie noc, DJ EMPE prezentuje world music w swoich radiowych audycjach w poznańskim eterze. Po zachodzie słońca wchodzi do klubów i na festiwalowe sceny aby dostarczać tam solidne dawki imprezowego worldbeatu.
Ma na koncie imprezy w ramach największych festiwali world music w Polsce, m.in. Ethno Port Poznań, Festiwal Flamenco Duende, Folkowisko, Festiwal „Z Wiejskiego Podwórza”, Rozstaje, Skrzyżowanie Kultur, gra after party po klubowych koncertach topowych polskich polskich kapel etno/folk, m.in. Dikanda, Beltaine, Bubliczki.
http://soundcloud.com/dj_empe/halo-ziemia-set

BIERZCIE INSTRUMENTY, ZGARNIAJCIE ZNAJOMYCH I WPADAJCIE! WSPÓLNIE STWÓRZMY PIERWSZĄ TAKĄ IMPREZĘ W POZNANIU!

*wstęp wolny*

https://www.facebook.com/ACK.TROPS
kontakt: Martyna Poprawska (ztlpoznan@awf.poznan.pl)

ZAPRASZA ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO 'POZNAŃ' AWF - GOSPODARZ ŚWIATOWEGO PRZEGLĄDU FOLKLORU 'INTEGRACJE'

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz