5 stycznia powitaj z nami Sześciu Króli Fasonu


Marek Ruczko vel Markus Mistrz Melancholijnej Komedii – akordeon
Przemysław Mrozowski vel Don Kichot z La Warmii – klarnety i saksofon
Maciej Pancer vel Książę Izydor – perkusja
Serhij Petryczenko vel Dżolo w Białym Garniturze – kontrabas
Alicja Ruczko vel Dama Lama – śpiew
Agnieszka Wojtkowiak vel Tanda Milongierska – skrzypce
Gościnnie: Madame Improwizacja w Czarnej Sukni
i Monsieur Błąd w Aksamitnym Meloniku

Drodzy zwolennicy kinetyki.
Oto w przeddzień międzynarodowych sukcesów, rzekłbym - w półkroku czy też w półprzysiadzie - tuż przed skokiem na euroarenę, udało nam się nakłonić Orkiestrę Wczorajszego Fasonu, by w drodze do Brukseli zechciała wstrzymać na moment swój lot ku światowym scenom i zagrała dla nas, skromnych wielkopolan.

Nie szczędźcie więc grosza, czasu ni fantazji i przybywajcie w najbliższy czwartek 5.01 do siedziby Teatru Strefa Ciszy w strojach eleganckich.

Orkiestra Wczorajszego Fasonu
powstała na Warmii jesienią 2008 roku jako odzew na przebłyskującą potrzebę obcowania z muzyką. Inspiracją dla Orkiestry jest różnorodna tradycja kabaretów oraz orkiestr dwudziestolecia międzywojennego, a także klimat knajpianego muzykowania. Repertuar Orkiestry stanowi muzyka wczorajszego fasonu, która odnajdywana i odkrywana poprzez pryzmat osobistych fascynacji, wykonywana jest przez nas nierzadko z odrobiną humoru i figlarności przyprawionych szczyptą melancholii. Na repertuar składają się tanga o nieszczęśliwych miłościach, walczyki, poleczki oraz inne zasłyszane lub popełnione przez nas melodie. Orkiestra gra do tańca, posłuchu, a także przy różnych okolicznościach życia i przyrody.

Miejsce: Barak Teatru Strefa Ciszy, ul. Grunwaldzka 55, barak nr 1
Czas: czwartek, 5 stycznia od godziny 19 do późna.
Wejście: 15 zł (studenci 10zł, dzieci za darmo)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz